معرفی شهربازی های مشهد | مکان های تفریحی مشهد مقدس

شهربازی پارک ملت
شهربازی پارک ملت جدا از شهربازی ها یکی از مکان های دیدنی و تفریحی مشهد به شمار می آید. پس از گذشت سال ها از ساخت این شهربازی هنوز هم معروف ترین و بزرگ ترین در شرق کشور است. سال تاسیس به ۱۳۵۱ بر میگردد که اولین در مشهد است. این شهربازی سه هکتاری بازی ها و وسایل متنوعی دارد که معروف ترین آن فانفار یا چرخ و فلک آن می باشد که با ارتفاع هشتاد متر بلند ترین چرخ و فلک مشهد به حساب می اید . ترن هوایی و اسکیت U نیز دوتا از هیجان انگیز ترین وسایلی است که می توانید از آن ها لذت ببرید .

معرفی شهربازی های مشهد

شهربازی الماس شرق

شهربازی الماس شهر با نام سابق سرزمین خورشید که در سال ۱۳۸۳ افتتاح شده نیز یکی از معروف ترین ها در مشهد به حساب می آيد. ۴ هکتار مساحت دارد و در نزیک الماس شرق و چند مرکز خرید بزرگ دیگر مشهد قرار دارد که مکان خوبی برای گشتن و گذار برای خانواده ها می باشد. بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ دستگاه مختلف بازی باعث شده تا از کوچک تر ها تا بزرگ ها ساعت ها بتوانند در اینجا سرگرم شوند و گذر زمان را حس نکنید. ترن هایی شاخص ترین وسیله این شهربازی شناخته شده است .

 

شهربازی سرزمین عجایب

امکان ندارد مشهد باشید و نام سرزمین عجایب را نشنیده باشید. این شهر بازی سرپوشیده که جز معروف ترین مکان های تفریحی سرگرمی مشهد شناخته می شود. شهربازی الماس شرق نام دیگر سرزمین عجایب می باشد و از این نام مکان آن نیز پیداست . الماس شرق خودش با آن همه مغازه متنوع می تواند شما را ساعات ها سرگرم کند. شهربازی آن هم همین طور است به دلیل آن که حداقل چند بازی برای هر گروه سنی دارد . اما مانند شهربازی پارک ملت و الماس شهر نیست که دستگاه های خیلی خطرناک و پرهیجان برای بزرگ سالان داشته باشد . استاندار دستگاه های ساخته شده برای این مجموعه در حد جهانی می باشد با این حال قیمت بلیط های آن بسیار ناچیز است.

شهربازی پدیده شاندیز

امکان ندارد مشهد باشید و سری به شاندیز نزنید. شاندیز  منطقه کاملا تفریحی محسوب می شود. با تازگی با همکاری شرکت لئوتک و پدیده شاندیز ، شهربازی سرپوشیده پدیده شاندیز با تنوع بالای جدید ترین وسایل شهربازی از جمله شبیه ساز های رانندگی افتتاح شده است.

 

پارک علمی پرفسور بازیما

پارک علمی پرفسور بازیما شهربازی متفاوت تری در مقایسه با دیگر مجموعه ها در مشهد می باشد. یعنی سبکی آموزشی – سرگرمی دارد . شهربازی سرپوشیده است که وقتی وارد آن می شوید سفری به داخل بدن انسان را شروع می کنید. بازی های آن بطوری طراحی شده که در عین سرگرم کننده بودن آموزش ها و نکات علمی به شما می آموزد. جالب است بدانید  که سومین پارک علمی جهان با چنین ایده ای می باشد. همچنین بخش واقعیت مجازی این پارک نیز توجه یوزر ها را به خود جلب کرده است.هر سانس بازی در بازی ما حدودا یک ساعت و نیم طول می کشد و بازی در اینجا به طور تایم آزاد نمی باشد در هر سانس کارشناسان و مربیانی از اول تا آخر برنامه پسران و دختران شما را همراهی می کنند .

 

شهربازی اکسون پارک 

شهربازی اکسون در بین مراکز خرید مشهد قرار دارد و اغلب خانواده کودکانشان را انجا میگذارند و با خیال راحت به خرید و کار خود می رسند. ۱۷ شهریور از معروف ترین مکان های مشهد با تعداد پاساژ های زیاد است که قیمت هایی معقولی برای خرید نیز دارد همچنین نزدیک به حرم مطهر امام رضا (ع) واقع شده است. موقعیت مکانی شهربازی اکسون وجه تمایز آن با دیگر مجموعه های تفریحی مشهد به حساب می آید که اکثرا در حاشیه و اطراف شهر قرار دارند. اما این مکان برای کودکان و نوجوانان ساخته شده و دستگاه های انچنانی برای تمامی رده های سنی ندارد. اتاق گریم از ایده های منحصر به فرد عملی شده در اینجا می باشد که طرح مورد علاقه کودکان را روی صورتشان نقاشی می کنند. همچنین تجهیزات واقعیت مجازی اکسون پارک توجه شما را حتما جلب می کند.

 

برای خرید وسایل شهربازی سرپوشیده به فروشگاه ما مراجعه فرمایید یا با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

شهربازی ویلاژتوریست

ویلاژتوریست  در جاده طرقبه و شاندیز محل خوش گذرانی و تفریح مشهدی ها واقع شده در طبقه چهارم این مجموعه تجاری شهربازی سرپوشیده و منحصر به فردی وجود دارد.

در این شهربازی ۵ هزار متر مکعبی بازی های فراوانی برای تمامی سنین تعبیه شده از هاور کرافت تا بولینگ و بیلیارد. اگر قصد رفتن به طرقبه را دارید سر زدن به این مجموعه خالی از لطف نیست .

 

کوهستان پارک

وقتی به سمت طرقبه و شاندیز حرکت می کنید در انتهای بلوار وکیل آباد روی کوه ها وسایل شهربازی به چشمتان خواهد خورد. کوهستان پارک شادی با موقعیت مکانی جذاب با صفا و مساحتی به وسعت ۱۸ هکتار مکان متفاوتی برای تفریح جوانان و خانواده ها به شمار می آید. اما متاسفانه از این مجموعه با پتانسیل استفاده درست نشده و چند سال پیش به دلیل تجهیزات شهربازی غیر استاندار تعطیل شد و بلا استفاده است.

 

شهربازی کارالند آرمیتاژ مشهد

کارالند یا شهر مشاغل شهربازی با سبکی متفاوت است که این امکان را برای کودکان زیر ۱۲ سال فراهم آورده تا کسب و کار های مختلف تجربه کنند. بدلیل اینکه کودکان بتوانند با حقیقت و ماهیت مشاغل گوناگون بشناسند در این مجموعه با بهره گیری از وسایل و لوازم کامل واقعی بازی های مختلفی برای بچه ها طراحی شده است .


چالیدره

چالیدره نیز یکی از مکان های تفریحی معروف مشهد می باشد. شاید نتوان اسم شهربازی روی آن گذاشت اما امکانات تفریحی زیادی از جمله بازی های واقعیت مجازی تله کابین قایق سواری جامپینگ اسکی و ماهیگیری فراهم شده که می توان از آن ها لذت برد. چالیدره خارج از مشهد مقدس در نزدیکی غیر در دره ای واقع شده که به سد چالیدره معروف است که با رود خانه جاغرق پر می شود.

 

شهربازی هپی لند

این بار در برج تجاری آرمیتاژ‌ طبرسی که در جوار حرم مطهری رضوی شهربازی هپی لند محلی برای گذران وقت کودکان بنا شده است. هدف این مجموعه از اسمش مشخص است . شادی و خوشحالی به هر کودکی که چند ساعت در انجا وقت بگذراند به لطف دستگاه های متنوع تزریق می شود. همچنین سالن بیلیارد پلی استیشن  فوتبال دستی و سینما هفت بعدی تعبیه شده تا بزرگسالان نیز بی بهره از آن جا خارج نشوند . همان طور که معلوم است این شهربازی در مرکز تجاری قرار دارد پس علاوه بر بچه ها بقیه اعضای خانواده نیز روز خوبی را در این مکان تجربه خواهند کرد.

سبد خرید